Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Pohádka

SPOLEČNĚ VE ŠKOLCE.

Publikováno 18. března 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Na akcích ,,Ukážu Ti, co už umím“ a ,,Už se těším do školy“ děti rodičům i prarodičům ukázaly, co už umí, čím se ve školce zabývají a co je baví. Na všech stanovištích plnily úkoly přiměřené jejich věku a možností. Mladší děti doplňovaly barvy a tvary, skládaly puzzle, kreslily sluníčka. Řešily úkoly na interaktivní tabuli, skládaly vagónky podle čísel, hádaly podle hmatu. Ukázaly, jak umí zdolávat překážkovou dráhu a skákat na trampolíně.                                                               Předškoláčci různou formou určovali tvary, skládali pohádkový děj, počítali. Na interaktivní televizi pojmenovávali věci, které budou potřebovat do školy. Řešili logico karty, vyrobili si záložku do knihy a procvičili svoji obratnost ve cvičebním koutku. Společné chvíle si všichni užili a děti si za odměnu odnesly dárečky, které si zasloužily   .