Nastavení cookies

Pro zlepšení služeb používáme cookies.

Přečtěte si více o tom, jak cookies používáme a jak je můžete případně odmítnout.

MŠ Pohádka

Setkání s policií.

Publikováno 18. listopadu 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Děti se na návštěvu policie ČR těšily a opravdu si ji užily   . Na školní zahradě se nám představili tři pejsci, belgický ovčák Rex a Nero, německý ovčák Frank. Nero je služebně nejstarší, Frank má 8 měsíců, je to ještě štěně, které se pomocí hry s míčkem učí základním povelům. Policejní psovodi nám ukázali, jak se svými svěřenci trénují poslušnost, obranu a stopování (chůze u nohy, reakce na povely, štěkání, obrana psovoda…). Již víme, že při tréninku jsou pro psi důležité odměny a že je hra musí bavit   .

Velký zážitek děti čekal u policejního auta, kde mohly vidět veškeré vybavení, vše co policistům pomáhá při jejich práci, např. svítilny, vysílačky, obušky, neprůstřelné vesty, kufr se zdravotními pomůckami. Moc děkujeme policistům za zajímavé setkání a dárečky a dík patří taktéž tatínkovi od Tobiáška za zajištění této akce.