Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Pohádka

Setkání s maminkami

Publikováno 13. května 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Maminky jsme chtěli potěšit a společně s nimi oslavit jejich svátek. Ve všech třídách se děti s paní učitelkami pečlivě připravily, tak, aby vše klaplo    . Některé maminky mohly relaxovat ve Wellness studiu. Zde si dopřály drink, masáže, lázeň rukou, děti maminky také učesaly. Mohly navštívit nehtové a tetovací studio, fotokoutek a kavárnu. Někde zase děti maminky provedly centry aktivit a společně si vyzkoušely cvičit, programovat s včelkou, skládat srdíčka a kytičky. Zdobily se perníčky, tvořily se dárečky pro potěšení.

 V bříšku jsi mě nosila, v kočárku mě vozila.                                                                                        Pamatuješ první zoubek? Natlučené kolínko?                                                                                                    U všeho si vždycky byla, moje zlatá maminko.                                                                                                     Za každou tu chviličku, nosím si tě v srdíčku.

  MAMINKY, PŘEJEME KRÁSNÝ SVÁTEK !