Nastavení cookies

Pro zlepšení služeb používáme cookies.

Přečtěte si více o tom, jak cookies používáme a jak je můžete případně odmítnout.

MŠ Pohádka

Na zimním stadionu.

Publikováno 25. ledna 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

Naši předškoláčci absolvovali tři lekce bruslení. Zábavnou formou se děti učili na bruslích chodit, správně stát, udržet rovnováhu, padat a vstávat. Později cvičili i rozjetí a zastavení, někteří to zvládali i bez pomocné hrazdičky. Děkujeme trenérům za kvalitní lekce a za trpělivost, kterou našim malým bruslařům věnovali. Čas ukáže, zda se někteří na led vrátí a budou z nich nadšení hokejisté.                                      Poděkování patří mamince od Nikolky ze Soviček za odvoz velkých tašek s vybavením a všem rodičům, co přišli a pomáhali dětem s přípravou na led.