MŠ Pohádka

Jede Martin na koníčku.....

Publikováno 14. listopadu 2022 v kategorii MŠ Pohádka.

Další báječný týden v Sovičkách😊. S legendami O svatém Martinovi - O plášti, O husách a O bílém koni - si děti při práci v centrech aktivit procvičily názvy geometrických tvarů, také si čtverec, obdélník, trojúhelník a kruh obskládaly stavebnicí, kterou nám do třídy věnoval Adámek.

Děti skládaly k sobě půlky obrázků, vyzkoušely si různé výtvarné techniky při výrobě koníků. Ve třídě i ve sportovní hale si procvičily tělíčka s Kobylkou Emilkou z projektu Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky. Předškoláci plnili úkoly v pracovních a grafomotorických listech.

V pátek si děti zadělaly linecké těsto a upekly si svatomartinské rohlíčky😊.