Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Pohádka

JARO DĚLÁ POKUSY, VYTAHUJE KROKUSY.

Publikováno 19. března 2023 v kategorii MŠ Pohádka.

A Sovičky při procházkách objevily, že nejenom krokusy, ale i sněženky, bledule a krásně žluté talovíny. A že co nevidět vykvete jarních kytiček mnohem, mnohem víc.                                            Ve třídě si děti v centrech aktivit vyráběly sněženky skládáním z papíru, modelovaly je, malovaly a květy hyacintů tiskaly korkovým špuntem. Skládaly rozstříhané obrázky, počítaly, kolik květů je na obrázku a řadily je podle množství do řady. Předškoláci v grafomotorických listech trénovali šikmé čáry a ve Zkoumálku zjišťovali, že sněženky vyrůstají z cibulky.                Všichni jsme se naučili písničky Sněženka a Petrklíč.