Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Pohádka

"Hurá na led"

Publikováno 1. února 2024 v kategorii MŠ Pohádka.

Předškoláci z naší mateřské školy využili možnost navštěvovat zimní stadion ve Žďáře na Sázavou a tak se pomalu přiučit dovednostem sloužícím k výuce samotného bruslení.  S potřebnou výbavou se vydali vstříc ledovému dobrodružství. Někteří z nich byli na ledě úplně poprvé. Pod vedením výborných trenérů SKLH Žďár nad Sázavou se děti naučily první krůčky na bruslích, základy pohybu, dodané sebevědomí při nové činnosti. Dětem při bruslení pomáhaly držet stabilitu hrazdičky, učily se udržet rovnováhu, sbírat balonky, zastavit a vstát z ledu. Děti byly opravdu nadšené, bruslení je bavilo a nic si nedělaly z občasného pádu. Zaslouží si velký obdiv a pochvalu.