Nastavení cookies

Pro zlepšení služeb používáme cookies.

Přečtěte si více o tom, jak cookies používáme a jak je můžete případně odmítnout.

MŠ Srdíčko

Výlet Havlíčkův Brod

Publikováno 28. června 2022 v kategorii MŠ Srdíčko.

DĚTI ZE TŘÍDY „VEVEREK“ SI UŽILY KRÁSNÝ, VZDĚLÁVACÍ VÝLET NA VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ V HAVLÍČKOVĚ BRODĚ. S NAŠIMI OSOBNÍMI PRŮVODCI - PANEM JANEBOU A PANEM LAVICKÝM SI DĚTI PROHLÉDLY DEPO, SVEZLY SE NA TOČNĚ, PROHLÉDLY SI, KDE MAŠINKY TANKUJÍ NAFTU, KDE SE UMÝVAJÍ A TAKÉ ŘÍDÍCÍ VĚŽ, ODKUD SE VŠECHNO ŘÍDÍ. KRÁSNÝ VÝHLED, SPLETITOST KOLEJÍ, NÁROČNOST A VELKOU PRACOVNÍ ZODPOVĚDNOST OBDIVOVALY DĚTI S VELKÝM ZAUJETÍM. PŘI MALÉM MLSÁNÍ VE VESTIBULU SI DĚTI PROHLÉDLY OKOLÍ A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ PROSTORY. PO TÉ NAVŠTÍVILY DOPRAVNÍ KANCELÁŘ, KDE SI VYZKOUŠELY ČERVENOU ČEPICI, MANIPULACI S VÝPRAVKAMI A DALŠÍMI PRACOVNÍMI POMŮCKAMI. CESTU ZPĚT JSME SI ZPESTŘILI SEZENÍM VE DRUHÉM PATŘE VLAKU S ÚŽASNÝM VÝHLEDEM. UNAVENÍ, ALE SPOKOJENÍ VEVERČÍ CESTUJÍCÍ VYUŽILI DALŠÍ DOPRAVNÍ PROSTŘEDEK A DO ŠKOLKY SE S VESELOU NÁLADOU VRÁTILI Z VLAKOVÉHO NÁDRAŽÍ AUTOBUSEM. UŽ SE OPĚT TĚŠÍME NA DALŠÍ, SPOLEČNÝ VÝLET.