MŠ Vláček

Vláček má nové kamarády

Publikováno 13. září 2021 v kategorii MŠ Vláček.

Druhý týden školky proběhl ve vláčku ve znamení seznamování se s novými kamarády, poznávání MŠ a jejího přilehlého okolí. Využili jsme pěkného počasí a vyrazili na výlet do lesa, sázeli jsme jahody do našich záhonků, sklízeli úrodu ze zahrady, a mnoho dalšího. 


Třída Zajíčků vyráběla mrkvičky, u čehož si děti procvičili stříhání a lepení. Dále pracovali s PET víčky a dělali z nich "Lány mrkve".  Sklízeli pažitku, kterou zajíčci vypěstovali na naší zahradě a potom ji předali paní kuchařce, která nám ji druhý den všem přidala do polévky. A jak byla dobrá! 
Třída Žirafek vyráběla žirafy, kde si děti procvičily stříhání, skládání papíru, lepení a kreslení fixem. Otiskovaly svoje dlaně, stavěly autodráhy, hrály si na novém hřišti a také sázely jahody na zahradě. Veverky využili pěkného počasí a vyrazily na procházku do lesa a k rybníku.  Hrály si ve třídě, ale také sklízely úrodu dýní, které nám na zahradě vyrostly. 


 

Medvídci vyráběli mašinky, hráli si na novém hřišti, na písku a pracovali na záhonku.