Nastavení cookies

Pro zlepšení služeb používáme cookies.

Přečtěte si více o tom, jak cookies používáme a jak je můžete případně odmítnout.

MŠ Srdíčko

U nás v "SRDÍČKU"

Publikováno 7. září 2022 v kategorii MŠ Srdíčko.

MILÍ RODIČE A MILÉ DĚTI,

první dny nového školního roku jste úspěšně zvládli a my jsme moc rádi, že jsme Vás mohli uvítat v naší srdíčkové školce, která přes letní prázdniny prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Při té byly kompletně zrenovovány umývárny a hygienické zázemí ve zbývajících čtyřech třídách, do kterých byla nově zbudována i vzduchotechnika. Proměnou prošly i hlavní chodby, kde bylo odstraněno staré obložení a vyměněny vstupní dveře do tříd, které svou barevností prostory naší školky rozzářily. Zároveň byl před školkou vybudován nový chodník s bezpečnostní bránou.

 Ale co nejvíce ocenily Vaše děti, tak to je nové dětské hřiště, které nám vyrostlo na školní zahradě těsně před prázdninami a je tak její velkou chloubou.

 Věříme, že se Vašim dětem, ale i Vám rodičům u nás v srdíčkové školce bude líbit a že se nám všem bude dobře spolupracovat.

Ještě nám dovolte poděkovat všem rodičům, kteří se nám nabídli na pomoc při úklidu tříd po rekonstrukcích, která ovšem nebyla využita z důvodu velké obětavosti všech provozních i pedagogických zaměstnanců i z jiných školek naší příspěvkové organizace. Moc všem děkujeme.