Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Vláček

Skutečně zdravá MŠ

Publikováno 29. listopadu 2022 v kategorii MŠ Vláček.

Ve středu 23. listopadu 2022 jsme v naší škole v rámci projektu "Skutečně zdravá MŠ" pekli i vařili. V průběhu dopoledne děti připravovaly těsto na chutné dýňové řezy, které nám paní kuchařky ochotně upekly, a na kterých si později pochutnali všichni pozvaní. Společně pak přiložili ruce k dílu a nastrouhali mrkvičku na mrkvovou pomazánku i mrkvičkový salát s jablíčkem. Po dobré hostině byl čas na společné hraní a u Zajíčků nechyběla ani dramatizace pohádky "Jak si pejsek s kočičkou dělali dort" v jedinečném podání dobrovolníků z řad rodičů i prarodičů.

Třída Veverka: 

Třída Žirafa: 

Třída Medvídek: 

Třída Zajíček: