MŠ Srdíčko

První dny v srdíčkové školce.

Publikováno 13. září 2021 v kategorii MŠ Srdíčko.

První dny v naší mateřské školce se odehrávaly ve znamení radosti ze společného setkání, ale i obav z nového prostředí, které jsou pro nově příchozí děti určitou součástí a které společně s paními učitelkami a za podpory svých rodičů úspěšně zvládají. Seznamují se s ostatními kamarády, kteří jim v adaptaci pomáhají nejen při hře, ale během celého dne, kdy svým přirozeným chováním v dětském kolektivu předávají své zkušenosti a osvojené návyky. V počátku nového školního roku se společně věnujeme především seznamování a orientaci v novém prostředí, postupnému osvojování třídních pravidel, hledání a upevňování dětských přátelství a podporování sebedůvěry a jistoty dětí. Na naší školce nám tak jde o společný cíl, který každá třída uplatňuje svými aktivitami.


Jak probíhaly první dny v jednotlivých třídách naší srdíčkové školky.

6. třída "Ježečci"

5. třída "Zajíčci"

4. třída "Veverky"

3. třída "Myšky"

2. třída "Medvídci"

1. třída "Koťátka"