Nastavení cookies

Pro zlepšení služeb používáme cookies.

Přečtěte si více o tom, jak cookies používáme a jak je můžete případně odmítnout.

Důležité

Nový odhlašovací systém

Publikováno 29. srpna 2022 v kategorii Důležité.

Vážení rodiče,

naše školka  přechází od školního roku 2022/2023 na nový administrativní a komunikační  systém  - aplikaci "Twigsee"

Aplikace bude spuštěna od 1.9.2022 a nahradí předešlé formy. Zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat Vaše dítě či děti obdržíte e-mailem.

Twigsee nám vzájemně zajistí rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality ze třídy, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe. Při využívání Twigsee všechny námi zaslané fotografie, informace a další zadaná data zůstanou majetkem školy.

Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit.

Od září již nebude možné jinak omluvy zasílat, ani vyřizovat. Žádám vás, abyste si zajistili přístup. Společnost Twigsee je připravena na Vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com. 

Postup

Během dvou dnů Vám ze systému dorazí tzv. pozvánka, tj. email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.

• Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů: Ten prosím vyplňte - vše se pak propíše rovnou do naší školní matriky a systému ( jde především o informace  k  vyzvedávání, kontakty, alergie,  apod.)

• Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil.

CELÝ INFORMAČNÍ DOPIS

Mgr. Iveta Klusáková
ředitelka MŠ