Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

MŠ Vysočánek

Lednová schůzka Ekotýmu

Publikováno 2. února 2024 v kategorii MŠ Vysočánek.

V úterý 30.1. jsme se v odpoledních hodinách sešli s rodiči a dětmi z Ekotýmu. Připomněli jsme si plán činností a téma, kterým se zabýváme. Společně jsme si zahráli hru na orientaci v prostoru "Škatule, škatule" a "Zlatá brána". Poté jsme poznávali hmatem, sluchem a zrakem to, co se skrývá v jednotlivých koších, Společně jsme si vytvořili malý hmatový chodníček ve třídě. (Nyní je umístěn ve vestibulu k vyzkoušení). Po vyzkoušení chodníčku a malém občerstvení jsme společně vymýšleli, z čeho bychom mohli vytvořit hmatový chodníček venku. Společnými silami se ho budeme snažit na jaře opravit. Děkuji všem zúčastněným za příjemnou atmosféru a aktivní přístup.