V pátek 5.6. jsme se všechny třídy naší školky vydaly na velký výlet do Záchranné stanice Pavlov, kde se starají o zraněná a opuštěná zvířátka z celého regionu. I když nám počasí nepřálo a pršelo celé...
Na našem webu používáme cookies.
Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.