Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Vysočánek

MŠ Vysočánek

MŠ Vysocká – příprava předškoláků

Předškolním dětem byly předány písanky pro předškoláky a již si můžeme hrát na školu.

MŠ Vysocká – Předání knihy cestovatelů v čase

Podívejte se, jak jsme si to užili na Městském úřadě. Pan starosta a místostarosta nám slavnostně předali knihu cestovatelů v čase. Od října do konce května projdeme Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Centra aktivit

Děti pracovaly v centrech aktivit na téma pohádky O veliké řepě. Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Dramatizace pohádky

Podívejte se, jak dětem šla krásně zdramatizovat pohádka O veliké řepě.

MŠ Vysocká – Učíme se pracovat v centrech aktivit

Během prvního měsíce září si děti vytvářely pravidla chování v MŠ a také se seznamovaly s prací v centrech aktivit. Děti si vyrobily obrázky do center a poté jim byla nabídnuta aktivita v jednotlivých centrech tak, aby příště už sami věděly, kde jsou háčky na zavěšení jejich obrázku u příslušného centra.

Návštěva Městského úřadu

V pátek 20. září navštívíme s dětmi v rámci zahájení celoročního projektu Cesta časem – od pravěku po současnost městský úřad.Z organizačních důvodů prosíme v tento den o příchod do MŠ do 7:45!!!

MŠ Vysocká – výlet do Zoo

Dne 20.6. jsme se vypravili na výlet do Zoo, kde jsme, kromě prohlídky zvířat, adoptovali Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Ekotým

Dne 19.6. jsme se sešli s naším Ekotýmem, abychom vytvořili nový Ekokodex k tématu jídla. Nejdříve jsme popřemýšleli při kutálení s míčem nad názvy ovoce a zeleniny, Přečíst celé →

MŠ Vysocká – dopravní hřiště

V pátek 14.6. jsme se vypravili vybaveni helmami na dopravní hřiště. Učili jsme se Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Kuřátka indiány

V týdnu od 10.-14.6. jsme se stali Indiány.