Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Vysočánek

MŠ Vysočánek

MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – koronavirus

Momentálně to vypadá, že Mateřská škola Žďár nad Sázavou bude zajišťovat od pondělí 16.3.2020 běžný provoz na všech pracovištích.

Z preventivních důvodů bude probíhat od 16.3. měření teploty vstupujících lidí do MŠ bezdotykovým teploměrem.

Opět žádáme rodiče o ohleduplnost a v případě pobytu dětí o jarních prázdninách mimo území ČR, zvážit karanténu dítěte.

Mgr. Iveta Klusáková, ředitelka p.o.

Mimořádné opatření – uzavření ZŠ, SŠ a VŠ

Mimořádné opatření – zákaz konání akcí

Mimořádné opatření – hraniční kontroly

MŠ Vysocká – Městské divadlo

Ve středu 18.3. jdeme do MD. Divadlo Věž nám představí hudební program s názvem Jak Uhlíř Skoumal Svěrák. Prosíme, aby přišly v tento den děti do MŠ již do 7:20. Děti by měly být společensky oblečeny. Děkujeme.

MŠ Vysocká – Masopust

Ve středu 26.2. proběhla v naší MŠ masopustní veselice. Nejdříve jsme si společně Přečíst celé →

MŠ Vysocká – schůzka Ekotýmu

V úterý 25.2. se náš Ekotým setkal ve třídě Kuřátek v odpoledních hodinách. Na začátku Přečíst celé →

MŠ Vysocká – procházka

Ve středu 19.2. jsme se jako poutníci vypravili ke kostelu sv. Jana Nepomuckého. Po cestě jsme viděli převoz velmi objemného nákladu, Přečíst celé →

MŠ Vysocká – V knihovně.

V úterý 18.2. jsme se vypravili do Městské knihovny. Paní knihovnice Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Ekotým

V úterý 25.2. v 15:30 proběhne druhá schůzka Ekotýmu ve třídě Kuřátek.

Zveme i nové rodiče a děti, které by s námi chtěli strávit chvilku času, ve kterém si popovídáme, pohrajeme a společně něco vytvoříme.

MŠ Vysocká – Masopustní bál

Milé princezny, princové, rytíři, královny, králové, šašci…dostavte se, prosím, ve středu 26.2. v dopoledních hodinách na královský bál. (Prosím, aby děti přišly tematicky oblečeny, viž. oslovení, pokud to půjde).

MŠ Vysocká – procházka do zámku

S dětmi jsme si udělali výpravu do zámku, aby jsme se podívali, kde dřív mniši žili. Přečíst celé →

MŠ Vysocká – Žďárská osada a založení kláštera

Naši cestovatelé časem nezapomněli ani na osidlování našeho města a na historii kláštera. Společně jsme zjistili, Přečíst celé →