Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Vláček

MŠ Vláček

MŠ Haškova – mlsáme zdravě


MŠ Haškova – Podzimní dopravní hřiště


MŠ Haškova – chystáme se na oslavy 100. výročí


MŠ Haškova – Kaštánkové radovánky


MŠ Haškova – EKOTÝM

Ve čtvrtek odpoledne se ve Vláčku konala schůzka Ekotýmu a jeho nových členů v novém školním roce. Děti nejdříve zhodnotily, co se dařilo i nedařilo splnit od minulého setkání. Společně s rodiči potom plánovali, do čeho by se chtěli zapojit v letošním školním roce. Zaujalo je lepení jablíček a hrušek na stromy z vlnité lepenky. A všichni si pochutnali na ochutnávce zdravých pomazánek od našich paní kuchařek.


MŠ Haškova – Hurá do vody / Veverka a Žirafa/


MŠ Haškova – První měsíc Medvědů

Mámo, táto, neboj se,

zvykl/a/ jsem si ve školce…

 


MŠ Haškova – Medvídci na ZDARU

Třída Medvědi navštívila areál firmy Zdar. Děti byly nadšeny z prohlídky kamionů, autobusů, stanice technické kontroly, myčky a hlavně z projížďky městem historickým autobusem. A domů si odnesly kromě zážitků i dárečky a bezpečnostní reflexní prvky.

Děkujeme paní Šárko Pečinková !


MŠ Haškova – Národní výstava strakatého skotu

Dne 13. 9. 2018 se děti ze všech tříd vypravily na XIV. Národní výstavu Den českého strakatého skotu do Radešínské Svratky. Cesta autobusem se všem moc líbila. Na výstavě mohly děti vidět zblízka spoustu zvířátek, např. kozy, ovce, krávy, koníky nebo třeba oslíka. Klukům zářily oči při prohlídce traktorů, kombajnů a jiných zemědělských strojů. Všem se líbila i prohlídka vozu na přepravu zvířat. Děti si za krásně zazpívanou písničku „Dú, kravičky, dú“ vysloužily od vystavovatelů drobné dárečky. Když nás přepadla únava, poseděli jsme si v připravených přístřešcích a děti se posilnily zdravou svačinkou, kterou jim maminky připravily do batůžků. Unavení, ale spokojení a plní dojmů jsme se opět vrátili do naší školky.


MŠ Haškova – první týden v MŠ