Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Kamarád

MŠ Kamarád

MŠ Okružní – Aspoň trochu sněhu…

… dětem stačí k zimním hrám a radovánkám. Stejně budeme rádi, když ještě napadne.

MŠ Okružní – Lali, lali, lalijóga!

Už popáté si mohly děti ze Zajíčka a Myšky zacvičit s jogínkou oblíbenou Lalijógu. Vždycky se těší a baví je to. V dalších dnech pak stejně cvičí s učitelkou.

MŠ Okružní – Strážník ve školce

Na besedu do třídy Zajíček a Myška přišla 17.1. preventistka Městské policie paní Dagmar Pálková a přiblížila dětem práci strážníků a ukázala jim podrobně uniformu.

MŠ Okružní – Koncert a pan Tau

“Pan Tau s námi na koncertě” je název představení, které 16.1. zhlédly všechny děti. Seznámily se s dalšími hudebními nástroji (znáte melafon?) a písničkami z filmů.

MŠ Okružní – Hurá, sníh!

Děti ze třídy Krteček využily první sněhovou nadílku k hrátkám na školní zahradě.

MŠ Okružní – Přání všem z Kamaráda

Krásné Vánoce plné radosti a štěstí a hodně zdraví do nového roku 2020

přeje všem dětem, rodičům a prarodičům kolektiv MŠ Okružní

MŠ Okružní – Trubači

Skoro tradicí se stává návštěva našich dětí na VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou na pracovišti ulice Strojírenská. Poslední den před Vánoci jsme byli pozváni na “Vánoční troubení”. Pro děti je to zajímavý zážitek při poslechu koled v tomto neobvyklém prostředí.

MŠ Okružní – V jablíčku uvidíš hvězdičku

Zdobení stromečku, rozkrojení jablíčka, cukroví, koledy, odpolední vánoční posezení s rodiči – to je advent ve třídě Zajíček.

MŠ Okružní – Eko i v adventu

Myslíme na třídění odpadů i v tomto předvánočním čase a tak děti ze Zajíčka vzaly do tašek kovové obaly a donesly je do správného kontejneru na Veselské ulici. Děkujeme rodičům, kteří s námi třídí – baterie, kovoobaly, papír.

MŠ Okružní – Vánoční setkání

Nejmladší děti ze třídy Krteček pozvaly rodiče na vánoční setkání se zpíváním koled. A bylo také tvořeníčko a cukrovíčko. Bylo to moc milé.