Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Kamarád

MŠ Kamarád

MŠ Okružní – Šustí listí

Krásné babí léto vylákalo děti ze třídy Myška na procházku naučnou stezkou kolem rybníku Convent. Pro oči to byl krásný zážitek – výhled na zámek, barvy v přírodě, pro uši – ticho v lese, šustění podzimního listí pod nohama a pro duši? Přece příjemný výlet !

MŠ Okružní – Koncert v MŠ

V pátek 5.10.2018 naši školku navštívili učitelé ZUŠ Žďár nad Sázavou pan Drahotský s paní Smékalovou, kteří měli pro děti připravený zajímavý hudební program “Když zahraje harfa, pila a vozembouch”. Děti se seznámily se známými i méně známými hudebními nástroji.

MŠ Okružní – Baterkománie v Kraji Vysočina

I naše školka přispěla našemu městu sběrem použitých baterií v soutěži “BATERKOMÁNIE v Kraji Vysočina”. Vítězné město, které odevzdá nejvíce baterií, získá jako prémii až 50 000,- Kč na charitativní či obecně prospěšný projekt, který samo doporučí. Žďár nad Sázavou sbírá na projekt “POHORKY – NÍZKOPRAHOVÉHO ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MŮÁDEŽ.”

MŠ Okružní – Cvičební hala

Ve středu 3.10.2018 si děti ze třídy Myška a Zajíček, které nechodí na plavecký výcvik do bazénu, šly zacvičit do sportovní haly 2.ZŠ. “Ať je teplo nebo zima, cvičení je vždycky prima”.

MŠ Okružní – Návštěva knihovny

V úterý 2. října 2018 děti z 2. oddělení Myška navštívily Městskou knihovnu J. M. Sychry, kde se seznámily s prostorami knihovny, pojmem spisovatel a ilustrátor, prohlédly si různé druhy pohádkových knih a zhlédly pohádku Včelí medvídci.

MŠ Okružní – Medová snídaně

V pátek 21.9.2018 děti ze třídy Myška a Zajíček ochutnaly medovou snídani se zábavně naučnou přednáškou odbornice z řad Českého svazu včelařů.

Přečíst celé →

MŠ Okružní – Plavecký výcvik

Ve středu 19.9.2018 byly děti ze třídy Myška a Zajíček na 1.lekci plavecké výuky. Někdo šel s obavami, někdo natěšený…..,ale hlavní je, že se všechny děti vracely do školky s tím, že už se těší na další lekce.

MŠ Okružní – Výlet do Radešínské Svratky

Ve čtvrtek 13.9.2018 děti ze třídy Zajíček a Myška navštívily XIV.NÁRODNÍ VÝSTAVU “DEN ČESKÉHO STRAKATÉHO SKOTU” v Radešínské Svratce. Děti tu zhlédly různé druhy hospodářských zvířat, zemědělskou techniku, smlsly si na výborné zmrzlině a v batůžku si odvezly zdravou svačinku v podobě mléčných výrobků.

MŠ Okružní -Rozkvetlá Zelená hora

V pátek 7.9.2018 se děti ze třídy Myška vydaly pěšky do kostela na Zelené hoře. Společně s průvodkyní si prohlédly kostel, květinovou výzdobu a ambit. Po zajímavé prohlídce se občerstvily, proběhly se a pak se autobusem MHD se vrátily do školky.

MŠ Okružní – Na závěr školního roku

KOLEKTIV MŠ KAMARÁD VÁM PŘEJE LÉTO PLNÉ SLUNÍČKA A PŘÍJEMNÝCH ZÁŽITKŮ.