Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Pastelka   MŠ Santiniho – První týden v Pastelce

MŠ Santiniho – První týden v Pastelce

Prázdniny rychle uběhly a za námi už jsou i první dny v naší mateřské škole. Prožili jsme veselý, hravý a poznávací týden. Ráno při loučení s rodiči se u pár dětí objevily i slzičky, ale během dne už byly všechny děti spokojené a radovaly se z nových hraček a také s novými kamarády. Podívejte se sami:

Berušky

Motýlci

Děti ze třídy MOTÝLEK samy složily během úterního odpočinku veselou písničku. Dětem bylo představeno centrum NOTIČKA. Seznámily se s hudebními nástroji a naučily se, jak se na ně hraje. Společně jsme pak vytvořily velkou kapelu a písničku jsme si s radostí zazpívali i zahráli.

Na školní zahradě děti využily hry na pískovišti, v Dílničce, v Blátivé kuchyňce,
jezdily na koloběžkách a pozorovaly broučky.