Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Vláček   MŠ Haškova – Národní výstava strakatého skotu

MŠ Haškova – Národní výstava strakatého skotu

Dne 13. 9. 2018 se děti ze všech tříd vypravily na XIV. Národní výstavu Den českého strakatého skotu do Radešínské Svratky. Cesta autobusem se všem moc líbila. Na výstavě mohly děti vidět zblízka spoustu zvířátek, např. kozy, ovce, krávy, koníky nebo třeba oslíka. Klukům zářily oči při prohlídce traktorů, kombajnů a jiných zemědělských strojů. Všem se líbila i prohlídka vozu na přepravu zvířat. Děti si za krásně zazpívanou písničku „Dú, kravičky, dú“ vysloužily od vystavovatelů drobné dárečky. Když nás přepadla únava, poseděli jsme si v připravených přístřešcích a děti se posilnily zdravou svačinkou, kterou jim maminky připravily do batůžků. Unavení, ale spokojení a plní dojmů jsme se opět vrátili do naší školky.