Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Vláček   MŠ Haškova – Hry na sněhu

MŠ Haškova – Hry na sněhu

Ideální sněhové podmínky a sluníčko,  které zmírnilo i mráz přilákaly 22.ledna  2019 malé sportovce a jejich rodiče na školní zahradu 7. Mateřské školy „ Vláček“, kde  pro  ně byly připraveny „Hry na sněhu“. Děti s nadšením zvládly  jízdu na lyžích,  střílet pukem do brány, sjezd na kluzáku nebo na bobech, hod na kruhový biatlonový terč

Všem dětem se podařilo připravené  disciplíny  splnit, oceňovala se i snaha. Atmosféra byla úžasná i díky povzbuzujícím rodičům a prarodičům. Malí sportovci si odnášeli  diplomy. Všichni se občerstvili  horkým čajem a párkem.

Děkujeme všem rodičům i  dětem za  společně  strávený čas při sportování.  Akce se vydařila díky správnému počasí, dobré náladě všech. Snad jsme pro zimní sportování získali děti i rodiče.