Úvodní stránka   Kalendář

Kalendář

MŠ Kamarád MŠ Pastelka MŠ Pohádka
MŠ Sluníčko MŠ Srdíčko MŠ Vláček
MŠ Vysočánek
 

Společný kalendář

Měsíc: Rok:
« předchozí Únor 2019 další »
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
        1
* Omezený provoz MŠOmezený provoz MŠ

Uloženo : MŠ Sluníčko

Z důvodu pololetních prázdnin na ZŠ a menšího počtu přihlášených dětí, bude na naší MŠ v provozu jen jedna třída.

* Pololetní prázdninyPololetní prázdniny

Uloženo : MŠ Srdíčko

Provoz zajišťuje třída "Koťátko"

2
3
4
* Flétna I. skupinaFlétna I. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - I. skupina pod vedením p. uč. Polednové

5
* Cirkusácká pohádka - MDCirkusácká pohádka - MD

Čas: 7.30
Uloženo : MŠ Vysočánek


* MD "Cirkusácká pohádka"MD "Cirkusácká pohádka"

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Sluníčko

Zúčastní se: Čmeláčci, Berušky, Krtečci a Motýlci; 55,- / dítě

* Divadlo v MDDivadlo v MD

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Vláček

Městské divadlo - Cirkusácká pohádka

* Flétna II. skupinaFlétna II. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Součkové

* Angličtina hrouAngličtina hrou

Čas: 14.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Přihlášené děti se zúčastní výuky anglického jazyka. 1. skupina od 14,00 do 14,45 hod. a 2. skupina od 14,45 do 15,30 hod.

6
* Počítače -10.00-10.45 hod.Počítače -10.00-10.45 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

3.odd.

* Hala-8.00 - 9.00 hod.Hala-8.00 - 9.00 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

4.odd.

* Skřítek PořádníčekSkřítek Pořádníček

Uloženo : MŠ Srdíčko

Divadelní představení v 9.00, cena 40 kč.

* Flétna III. skupinaFlétna III. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Mokré

7
* ZUŠ v MŠ ZUŠ v MŠ

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Pastelka

hudební program pro děti v podání učitelů ZUŠ Mirky Smékalové a Leoše Drahotského s názvem ŘEMESLA

* BrusleníBruslení

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Sluníčko

Děti z Krtečka, Stonožky, Berušky i Čmeláčka.

* Flétna IV. skupinaFlétna IV. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - IV. skupina pod vedením p. uč. Píbilové

* Anglický jazykAnglický jazyk

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek Anglického jazyka pro předškolní děti

* Školní zralostŠkolní zralost

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Vláček


8
9
10
11
* Sběr papíruSběr papíru

Uloženo : MŠ Sluníčko

V pondělí a úterý bude k naší MŠ přistaven kontejner na papír. Děkujeme za spolupráci!

* Flétna I. skupinaFlétna I. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - I. skupina pod vedením p. uč. Polednové

12
* Sběr papíruSběr papíru

Uloženo : MŠ Sluníčko

V pondělí a úterý bude k naší MŠ přistaven kontejner na papír. Děkujeme za spolupráci!

* Městská policieMěstská policie

Uloženo : MŠ Srdíčko

Beseda v MŠ určená pro starší děti se bude týkat prevence zimních úrazů. První skupina v 9.15. druhá v 10.00.

* Flétna II. skupinaFlétna II. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Součkové

* Angličtina hrouAngličtina hrou

Čas: 14.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Přihlášené děti se zúčastní výuky anglického jazyka. 1. skupina od 14,00 do 14,45 hod. a 2. skupina od 14,45 do 15,30 hod.

* Montessori workshopMontessori workshop

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Sluníčko

Odpolední akce pro rodiče ve třídě Čmeláček.

13
* Hala-8.00 - 9.00 hod.Hala-8.00 - 9.00 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

3.odd.

* Hala - 9.00-10.00 hodHala - 9.00-10.00 hod

Uloženo : MŠ Pohádka

2.odd.

* Počítače -10.00-10.45 hod.Počítače -10.00-10.45 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

4.odd.

* Princezna na hráškuPrincezna na hrášku

Uloženo : MŠ Srdíčko

Divadelní představení v MŠ v 8.30, cena 40 kč.

* Flétna III. skupinaFlétna III. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Mokré

14
* CanisterapieCanisterapie

Uloženo : MŠ Pohádka

hrátky s pejsky ve školce

* Návštěva 3.ZŠNávštěva 3.ZŠ

Čas: 8.55
Uloženo : MŠ Kamarád

Předškoláci z naší MŠ navštíví 3.ZŠ

* Flétna IV. skupinaFlétna IV. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - IV. skupina pod vedením p. uč. Píbilové

* Anglický jazykAnglický jazyk

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek Anglického jazyka pro předškolní děti

* Beseda pro rodičeBeseda pro rodiče

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Sluníčko

Na téma "Školní zralost" s lektorkou Mgr. Jitkou Palcovou. Místo konání: MŠ Sluníčko (Veselská ul.) Hlídání dětí zajištěno.

15
* Hudební divadloHudební divadlo

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Naši školku navštíví p. Drahotský a p .Smékalová ze ZUŠ s vystoupením "Písničky řemeslníků"

16
17
18
* Flétna I. skupinaFlétna I. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - I. skupina pod vedením p. uč. Polednové

19
* Edukačně stimulač. skupinaEdukačně stimulač. skupina

Uloženo : MŠ Srdíčko

Ve třídě Ježeček od 15.00

* Bruslení Bruslení

Čas: 8.15
Uloženo : MŠ Vláček

Přihlášené děti odjíždějí zimní stadion

* Flétna II. skupinaFlétna II. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Součkové

* Angličtina hrouAngličtina hrou

Čas: 14.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Přihlášené děti se zúčastní výuky anglického jazyka. 1. skupina od 14,00 do 14,45 hod. a 2. skupina od 14,45 do 15,30 hod.

20
* Počítače -10.00-10.45 hod.Počítače -10.00-10.45 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

3.odd.

* Hala-8.00 - 9.00 hod.Hala-8.00 - 9.00 hod.

Uloženo : MŠ Pohádka

1.odd.

* Flétna III. skupinaFlétna III. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Mokré

21
* Práce s knihouPráce s knihou

Uloženo : MŠ Pohádka

1.třída

* BesedaBeseda

Uloženo : MŠ Srdíčko

S Mgr.J.Palcovou v jídelně MŠ v 15.00 hod na téma -školní zralost.

* Flétna IV. skupinaFlétna IV. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - IV. skupina pod vedením p. uč. Píbilové

* Anglický jazykAnglický jazyk

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek Anglického jazyka pro předškolní děti

22
23
24
25
* DIVADLO V MŠDIVADLO V MŠ

Čas: 8.30
Uloženo : MŠ Vláček

Kuba u zubaře

* Flétna I. skupinaFlétna I. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - I. skupina pod vedením p. uč. Polednové

26
* KarnevalKarneval

Uloženo : MŠ Srdíčko

Dopoledne na jednotlivých třídách.

* Bruslení Bruslení

Čas: 8.15
Uloženo : MŠ Vláček

Přihlášené děti odjíždějí na bruslení

* Městská knihovnaMěstská knihovna

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Pastelka

tematická beseda s názvem POVÍDEJME SI, DĚTI - třída MOTÝLKŮ

* Flétna II. skupinaFlétna II. skupina

Čas: 12.15
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Součkové

* Angličtina hrouAngličtina hrou

Čas: 14.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Přihlášené děti se zúčastní výuky anglického jazyka. 1. skupina od 14,00 do 14,45 hod. a 2. skupina od 14,45 do 15,30 hod.

27
* Karneval ve sport. haleKarneval ve sport. hale

Uloženo : MŠ Pohádka

dopoledne všechny děti

* JezinkyJezinky

Uloženo : MŠ Srdíčko

Divadelní představení v MŠ V 8.30. Cena 40 kč.

* Karneval v MŠKarneval v MŠ

Uloženo : MŠ Sluníčko

Děti si mohou přinést na dopoledne do MŠ své masky. (Nezapomeňte si je poznačit!)

* Karnevalový rejKarnevalový rej

Uloženo : MŠ Pastelka

v dopoledních hodinách v MŠ - den plný her, tance a radosti

* Flétna III. skupinaFlétna III. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - II. skupina pod vedením p. uč. Mokré

28
* Lali jógaLali jóga

Uloženo : MŠ Srdíčko

Děti ze třídy KOŤÁTKO

* KARNEVALKARNEVAL

Čas: 9.00
Uloženo : MŠ Kamarád

Děti ze všech tříd se zúčastní karnevalu v naší MŠ. Masky jsou vítány.

* Flétna IV. skupinaFlétna IV. skupina

Čas: 12.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek výuky hry na zobcovou flétnu - IV. skupina pod vedením p. uč. Píbilové

* Anglický jazykAnglický jazyk

Čas: 15.00
Uloženo : MŠ Vysočánek

Kroužek Anglického jazyka pro předškolní děti

     
Klíč kategorie
 MŠ Kamarád
 MŠ Pastelka
 MŠ Pohádka
 MŠ Sluníčko
 MŠ Srdíčko
 MŠ Vláček
 MŠ Vysočánek
 Obecné