Úvodní stránka   Z ředitelství   Informace pro nový školní rok 2019/2020

Informace pro nový školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,
vítáme Vás v novém školním roce 2019/2020 a přejeme Vám, aby se dětem i Vám ve vyzdobených a navoněných školkách líbilo a rychle jste se tu cítili jako doma.

Dovolte nám několik informací k odhlašovacímu systému z docházky a stravy zároveň.

Pro rodiče dětí, které již naši mateřskou školu navštěvovali, se nic nemění. Pouze po  přihlášení do systému si zkontrolují, zda  je jejich dítě zařazené ve správné třídě dané mateřské školy.

Rodiče nově přijatých dětí obdrží v pátek 30.8.19 přihlašovací údaje do systému na svoji emailovou adresu, uvedenou na žádosti o přijetí, a dle pokynů se přihlásí. Pokud by Vám přihlašovací údaje nedorazily, nebo jste měli jiný technický problém, neváhejte kontaktovat ředitelství mateřské školy – telefonicky 566 623 257 či emailem: reditelstvi@mszdar.cz, kde Vám rádi pomůžeme. Děti se odhlašují vždy do 12.00 hod den předem s doplněním důvodu nepřítomnosti. Automatická odpověď ze systému Vám potvrdí provedenou odhlášku. Pokud odhlášku uskutečníte později, můžete si první den nemoci vyzvednout oběd osobně ve školní jídelně své MŠ.

Elektronický odhlašovací systém šetří Váš čas, zefektivní práci zaměstnancům MŠ a zpřehlední docházku dětí.

Kolektiv MŠ