Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Sluníčko

MŠ Sluníčko

MŠ SLUNÍČKO- výlov rybníka

BERUŠKY NA VÝLOVU

Ve čtvrtek 19.10. se děti z ,, Berušky “ zúčastnily neobvyklé podívané-výlovu Horního rybníka. Se zájmem pozorovaly práci rybářů z bezprostřední blízkosti.

MŠ SLUNÍČKO – sourozenci v MŠ

K babičkám a dědečkům se připojili i starší sourozenci dětí ze Stonožky a průběžně jim dochází číst pohádky před spaním.

Přečíst celé →

MŠ SLUNÍČKO -projekt ,,Babička a dědeček do školky“

Děti ze třídy Stonožka a jejich prarodiče se zapojili do projektu ,,Babička dědeček do školky “ obecně prospěšné společnosti ,, CELÉ ČESKO ČTE DĚTEM „

MŠ SLUNÍČKO – Čmeláčci

Děti ze třídy Čmeláček pracují s pomůckami Montessori.

MŠ SLUNÍČKO – batolecí třída s prvky Montessori

BROUČCI V AKCI

,,Co si nakrájíme, uvaříme, to si taky sami sníme“. Provětráme draka,nakrmíme kačenky, zhoupneme se, zatočíme a pak jdeme do školky. Takhle my se tady máme a ještě si zazpíváme.

MŠ SLUNÍČKO – Berušky tvoří kalendář přírody

Od poloviny září se děti z „Berušky“ snažily dozvědět co nejvíce o rozmarech podzimního počasí. Už vědí, co je vítr a k čemu je dobrý, jak vzniká déšť, kam se schovává sluníčko a jak vypadá mlha. Největší zábava byla s padákem,  dráčkem z mikrosáčku, do něhož si samy chytily vzduch a vějířem, který tak báječně umí udělat vítr.

MŠ SLUNÍČKO – batolecí třída Broučci

Posuďte sami, jak si naši malí 2 letí Broučci zvykli ve školce za 1. měsíc.

MŠ SLUNÍČKO- předškoláci na tréninku

Předškoláci z Krtečka a Berušek se byli podívat 18.9.2017 v dopoledních hodinách na fotbalovém stadionu,kde si vyzkoušeli trénink s mladými fotbalisty.

Na konci je čekala odměna a čaj. Do školky si odnášeli pěkné zážitky a také fotbalový míč na hry v MŠ.

Přečíst celé →

MŠ SLUNÍČKO- soutěž ve sběru papíru

Naše MŠ se zapojila do nové soutěže ve sběru papíru s názvem ,, VYHRAJ ! “ Sbíráme, třídíme a vyhráváme s AVE od 1.9. 2017 do 15.6.2018. Prosíme rodiče, zapojte se s námi do této soutěže, můžeme vyhrát hodnotné ceny pro naše děti. Kontejnery na papír budou přistaveny vždy 1x za 2 měsíce u vchodu do budovy MŠ.

Podrobnější informace vám podají p. učitelky na třídách.

Děkujeme za spolupráci.

MŠ SLUNÍČKO-pozor změna!

ZMĚNA PŘI VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ V DOBĚ OD 15.30 HOD.

Od začátku září 2017 si již nebudou rodiče vyzvedávat své děti po 15.30 hodině ve třídě BROUČCI, jak to bylo zvykem doposud, ale jednotlivé třídy se budou střídat ( kromě třídy Včeličky) a to každých 14 dní. Začíná se třídou Berušky a dále bude rozpis uveden na hlavních ,vstupních dveřích, proto prosím, čtěte tyto důležité informace, které vás vždy jednou za 2 týdny na toto upozorní.

Ranní scházení dětí od 6.00 – 6.30 hod. se nemění a zůstává ve třídě Broučci.

Děkujeme za pochopení.