Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Sluníčko

MŠ Sluníčko

MŠ Veselská – Je nám dobře na Sluníčku

Prázdninový provoz v MŠ Sluníčko se přehoupl do druhé poloviny. Paní učitelky si s dětmi hrají převážně na školní zahradě hned po svačině z důvodu vysokých teplot. Využívají přírodní stinná místa na dece, slunečníky zastíněná pískoviště, děti se osvěžují studenou vodou na terase a brouzdají se v bazéncích. Samozřejmě je pro děti připraven dostatek tekutin ve třídách i venku na zahradě. Děkujeme rodičům za shovívavost a trpělivost při organizačních změnách z důvodu sníženého počtu dětí.

 


MŠ Sluníčko – Sluníčkové „poslední zvonění“

Školkou se včera ozývalo veselé zvonění, které provázelo loučení předškoláčků s mladšími kamarády. Ukázali jim své aktovky, zazpívaly písničky a vedle úsměvů se objevilo i několik slziček.

Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – Rozloučení u Čmeláčků

V pátek 22.6. se děti ze Čmeláčka společně se svými rodiči rozloučily s předškoláky. Děti si opekly špekáčky. Jelikož jim nepřálo počasí, utíkali se schovat do školky a tam si společně pohráli a přiťukli dětským šampaňským.

Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – Broučci na výletě

„Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme, už jsme tu!“ Spokojení a hlavně v pořádku se Broučci ve středu vrátili do MŠ na oběd – ještě se sladkou chutí zmrzlinky v puse. Protože byl ale výborný, zvládli ho sníst také. A pak už jen spali, spali a spali. O čem se jim asi zdálo? Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – Čmeláčci u Okresního soudu

Děkujeme p. Sobotkové, která nám umožnila prohlídku soudu za doprovodu justiční stráže. Také za malé občerstvení a dárečky. Děti měly možnost nahlédnout do jednacích síní, cel a operačního střediska.

Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – „Ať je teplo nebo zima, ve vodě je vždycky príma!“

Celá naše školička, raduje se z teplíčka. Děti se osvěžují v bazéncích i pod sprchou přímo z hadice a moc se jim to všem líbí. Nejen Čmeláčkům a Broučkům.  Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – Motýlci na dopravním hřišti

V pátek 15. června děti ze třídy Motýlek navštívily dopravní hřiště. Tam si pod vedením trpělivých policistů vyzkoušely jízdu na odrážedlech podle dopravních předpisů.

Přečíst celé →


MŠ Sluníčko – Včeličky na Piláku


MŠ Sluníčko – Včeličky na plavání a recyklohraní


MŠ Sluníčko – Gratulujeme Nikolce

Gratulujeme Nikolce Novákové ze „Stonožky“ za 2. místo ve výtvarné soutěži:

 „Požární ochrana očima dětí“ pořádanou „Okresním sdružením hasičů“.

Přečíst celé →