Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Pohádka

MŠ Pohádka

MŠ Brodská- Advent u Kosíků

V adventním období děti z Kosíků vymýšlely z čeho vyrobit adventní věnec, Betlém nebo hvězdičky. Každý si vyrobil adventní svícen se 4. svíčkami (malé děti s dopomocí starších), upekli jsme medovo – zázvorový věnec, který nám velmi chutnal, předškoláci určovali na pracovních listech první písmena ve slovech vztahujících se k adventu, mladší vykreslovaly. V tomto krásném období plném očekávání jsme nezapomínali ani na hry na sněhu a se sněhem.

MŠ Brodská- Poslední plavání

PODÍVEJTE SE, JAK SI DĚTI UŽÍVALY         PŘI  POSLEDNÍ HODINĚ PLAVECKÉ VÝUKY.

MŠ Brodská- Oznámení o provozu

UPOZORNĚNÍ -naše MŠ bude 2.1.2018 uzavřena z důvodu malého počtu přihlášených dětí. Provoz zajistí MŠ Okružní.

MŠ Brodská- Ve škole

Návštěva 2. ZŠ je pro nás každý rok již tradiční. Děti se seznamují        s prostředím školy, zapojí se do výuky v 1. třídách, popovídají si          s bývalými kamarády a většina z nich se již těší na zápis do školy,  který je čeká  na jaře v novém roce.

MŠ Brodská – Vrabčáci v knihovně

V pátek 1.12. byly děti ze 4. třídy v městské knihovně. Beseda o vánočních tradicích byla poutavá, pohádka také bavila a děti již ví, že v knihovně se knihy nekupují,         ale půjčují. V dětském koutku si dle zájmu vybíraly knihy a leporela a se zaujetím ,,četly“.

MŠ Brodská- Návštěva Mikuláše

Ve školce bylo nezvyklé ticho – a aby ne! Děti očekávaly příchod čertů a někteří se obávaly. Řetězy řinčely, mikulášská návštěva je tu!            V jednotlivých třídách si děti od čertů vyslechly svoje hříchy, od Anděla opak, jak jsou hodné a nezlobí. Letos hodně dětí ronilo slzičky a často bylo slyšet ,, Já už se polepším a budu hodný „. Zazpívaly písničky, zatancovaly a za příslib polepšení dostaly balíček s ovocem, perníkem a ani brambora nechyběla.

MŠ Brodská- Screeningový test

Bezplatný screeningový test zraku pro přihlášené děti proběhne              v pátek 15.12. v 8.00 hod.

MŠ Brodská-Vánoční zpívání

Všichni rodiče jsou srdečně zváni na                            VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ –  v úterý 19.12. v 15,00 hod.      Venku u stromečku si společně s dětmi zazpíváme vánoční koledy a zpříjemníme si tak předvánoční čas.

MŠ Brodská- Vánoční provoz

Naše MŠ bude uzavřena v době od 27.12. do 29.12.2017. ( provoz v těchto dnech zajišťuje MŠ Vysocká ). Provoz bude zahájen v úterý 2.1.2018. Docházku dětí zapište do 13.12. na seznamy v šatnách jednotlivých tříd. Děkujeme.

MŠ Brodská- Vrabčáci na sněhu

Z prvního sněhu byly samozřejmě děti nadšené a s chutí dělaly koule     a mířily na cíl, vyhazovaly hráblem sníh z cestiček, stavěly sněhuláky   a klouzaly z malého sněhového kopečku.