Úvodní stránka   Ze školek   MŠ Kamarád

MŠ Kamarád

MŠ Okružní – Na závěr školního roku

KOLEKTIV MŠ KAMARÁD VÁM PŘEJE LÉTO PLNÉ SLUNÍČKA A PŘÍJEMNÝCH ZÁŽITKŮ.


MŠ Okružní – Výlet Licibořice

Ve čtvrtek 28.6.2018 v sedm hodin ráno od školky odjel autobus plný dětí a hurá do Licibořic na BABIČČIN DVOREČEK. V batůžku si děti vezly nejen dobroty pro sebe, vezly s sebou ve velkých pytlích i dobroty pro zvířátka (suché pečivo, skořápky …). I pro nepříznivé deštivé počasí měly možnost vidět, jak se na venkově žije domácím zvířátkům a moc se všem výlet líbil.

Přečíst celé →


MŠ Okružní – Po stopách obra Koloděje

Co máme a co nemáme u nás ve Žďáře nad Sázavou? Jak se jmenují ulice? Nakreslíme na společný výkres naše město! A půjdeme se projít městem po stopách obra Koloděje! Vidíte ta zajímavá okna a kliky, sochy a budovy, znaky a turistické značky, …?


MŠ Okružní – Hasiči ŽĎAS

Ve středu 20.6.2018 naši školku navštívili hasiči. Děti si vyslechly mnoho užitečných rad, jak se zachovat v případě požáru (což si také vyzkoušely), jak správně přivolat pomoc a mnoho dalších důležitých informací. Prohlédly si hasičskou výstroj i výzbroj a také hasičské auto. Měly možnost vyzkoušet si, jak se hasí požár vodou. Některé děti už teď určitě touží stát se hasičem.

Přečíst celé →


MŠ Okružní – Sportovní dopoledne

V pátek 15.6.2018 se děti ze třídy Myška a Zajíček zúčastnily sportovního dopoledne pro děti z MŠ pořádané fotbalovým klubem – FC Hamry nad Sázavou.

Přečíst celé →


MŠ Okružní – Recyklohraní

V úterý 12.6.2018 byli předškoláci naší MŠ pozvaní na 5.ZŠ, kde na ně čekaly stanoviště s rozmanitými úkoly a soutěžemi motivovanými správným tříděním odpadu. Děti také měly možnost si vyrobit kytku z plastové lahve a nakonec dostaly drobné odměny.

 

 


MŠ Okružní – Večerníčky nedáme, rádi si je zpíváme

11.6.2018 naši školku navštívil pan Drahotský s paní Smékalovou, učitelé ZUŠ Žďár nad Sázavou, kteří měli pro děti připravený zajímavý hudební program „Večerníčky nedáme, rádi si je zpíváme. Děti hádaly názvy pohádek podle znělky a seznámily se se známými i méně známými hudebními nástroji.

 


MŠ Okružní – Výlet Krtečci

Ve čtvrtek 7.6.2018 přišly děti ze třídy Krteček do školky s batůžkem, ve kterém měly sbalené pití, nějakou dobrůtku a po svačině se vydaly na pěší výlet k soše Michala Olšiaka „Hamroň“. Výlet se všem moc líbil.

Přečíst celé →


MŠ Okružní – Stužkování na Staré radnici

Ve středu 6.6.2018 proběhlo slavnostní stužkování předškolních dětí na Staré radnici ve Žďáře nad Sázavou.

Přejeme všem budoucím prvňáčkům, ať se jim ve škole daří.

 


MŠ Okružní – Divadlo v MŠ

1.6.2018 Mezinárodní den dětí jsme v naší školce oslavili zhlédnutím zábavného vystoupení Tomáše a Míly s názvem „KOUZELNÝ VÝLET“. Při vystoupení plném kouzel a triků, měly některé děti i paní učitelka možnost si kouzlení vyzkoušet.